Вести Института за физику

Беседе на Институту за физику

У четвртак, 16.6.2022. године, са почетком у 11 часова, у Слушаоници 3, одржаће се беседа на тему Квазичестични опис у физици кондензоване материје. Предавач је др Милан Пантић, редовни професор Природно-математичког факултета Универзитета у Новом Саду.

БЕСПЛАТНА ПРИПРЕМА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ ФИЗИКЕ

Припремна настава ће почети 5.3.2022. и одржаваће се онлајн путем платформе Microsoft Teams, суботама од 10 до 12 часова.

КОНКУРС ЗА УПИС НА ДОКТОРСКЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

Природно-математички факултет Универзитета у Крагујевцу у прву годину докторских академских студија у школској 2021/2022 години уписаће 26 студената, од тога 10 на буџету и 16 самофинансирајућих. Докторске академске студије физике уписују 2 студента на буџету и 3 самофинансирајућа.

КОНКУРС ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

Природно-математички факултет Универзитета у Крагујевцу у прву годину мастер академских студија у школској 2021/2022 години уписаће 185 студената, од тога 94 на буџету и 91 самофинансирајући. Мастер академске студије физике уписују 10 студената на буџету и 5 самофинансирајућих.